Paul WesleyII

Paul Thomas Wasilewski

8,4
6 246 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Paul Wesley

Jaki jest pierwszy film/serial który widzieliście z Paulem? :)
Może zacznę... oczywiście "Pamiętniki wampirów", ale będziemy powiększać :D

anulka88

w życiu na fali go widziałam, ale najbardziej oczywiście zwróciłam na niego uwagę w Pamiętnikach wampirów, miałam także zobaczyć Go raz w Poslce :D

sara137_2

ja to sporo: Życie na fali, Everwood, Elsewhere, Pamiętniki wampirów, 8 prostych zasad, chyba CSI Miami/NY, Upadłe anioły.

anulka88

Po raz pierwszy w "Fallen " a potem w "Pamiętniki wampirów "

GREGPOLI

To samo :D

GREGPOLI

ja tak samo.

anulka88

Córka Russell'ów. Zanim jeszcze zaczął się ten cyrk z wampirami. I w sumie to by było na tyle.:D:D::D

anulka88

smallville- grał tam w kilku epizodach.

anulka88

Ja z 8 prostych zasad:)

ahmojamilosc

Po "Pamiętnikach..." - W głębinach i Córka Russellów :)

anulka88

osobiście i nie osobiście to raz mi go kumpela pokazała, ale mnie nie zainteresowały Pamiętniki, potem mi znów pokazała i mnie wciągnęło :P teraz oglądał z nim co mi w ręce wpadnie :P najbardziej go lubie w Pamiętnikach, a najlepszą sceną w jakiej go zobaczyłam to kiedy siedzi na kiblu a chlopak do niego strzela w paintbola w Elsewhere :P takie brechty miałam hahaha :P

linalu

ja też z tego nie mogłam. niezła scena:). /Elsewhere/. tylko go tam za mało było.

anulka88

Fallen bardzie rzucił mi się w oczy i gdy zobaczyłam go to pomyślałam "kurczę, skądś znam ten fejs" no i niedługo potem były powtórki Smallville ;)

diana6echo

w którym sezonie Smallville był bo nie kojarze??? :)

linalu

Grał brata Lexa w 15 odcinku 2 sezonu;) a co ciekawe, Ian Somerhalder też grał w Smallville;] tylko że w 3 sezonie;]

anulka88

Pierwszy raz w VD jednak . Ale znalazłam też fajne tapetki , może nie na temat ale związane z filmweb.
http://images45.fotosik.pl/536/b34343ba16f3c214.jpg .
http://images49.fotosik.pl/534/6231e9c898c0f02f.jpg .
http://images37.fotosik.pl/509/61818cb2d77b96b5.jpg .
http://images37.fotosik.pl/509/c1d69a43a5346179gen.jpg .
To tak przy okazji,nie wkeiłam to na tamtych postach bo się boje że zostane zwyzywana,a wiadomo jaki oni mają poziom.

anulka88

niestety tylko w pamietnikach. ale jak bede po sesji to zobacze go w innej roli ;)

olka19_19

najpierw w Fallen i 8 prostych zasad (ale dopiero potem go skojarzyłam ) i Pamiętniki Wampirów ;P potem widziłam też 1 epizod z Tajemnic Smallville i widziałam w nich też Somerhaldera ;D

iwonakora25

ja go widzialam w Upadłych aniolach. Potem jak już obejrzałam pamiętniki wampirów to wiedziałam kto to jak się nazywa itp.
Ale od razu się nie skapnełam ,ze grał w upadłych aniołach dopiero po jakimś czasie brat mi powiedział ;)

anulka88

Pamiętniki Wampirów oczywiście, a później w 8 Prostych Zasad :)

Cassandra.

Pamietacie moze w ktorym odcinku grał w serialu 8 prostych zasad?

użytkownik usunięty
anulka88

Pierwszym raz zobaczyłam go w " Upadłych Aniołach " , potem w " Pamiętnikach wampirów " :)
Bardzo mi się podobało jak zagrał w " Córce Russellów " , ogólnie cały ten film był poruszający i piękny.

anulka88

ja po raz pierwszy zobaczyłam go w 'Wolf lake"(jezioro wilków),a pózniej w jednym odcinku Smallville,no a teraz to wiadomo,że ogladam w Pamiętnikach wampirów' :D:D:D

Rychu83

A gdzie oglądałaś/widziałaś (czy jak zwał tak zwał ;p) "Jezioro wilków"?? A "Pamiętniki Wampirów" jak się podobają? :)
I widzę, że "To" na "dychę" :D Wow :) Swój człowiek :))

anulka88

:D:D:D,Jezioro wilków leciało kiedyś bodaj chyba na Tvn7 lub na Rtl 7 nie pamietam,wiem ze byl tylko jeden sezon i dalej nie kręcili,a serial swietny )),Pamiętniki meeeega mi się podobają,aczkolwiek może się narażę,ale Elena działa mi na nerwy z tym swoim "ojjj,zabij mnie,oszczędź moich przyjaciół,ocal Stefana,bla,bla,bla",poza tym wszystko mi w nim się podoba:)),no a "To"?hmmmm do dzisiaj skóra cierpnie jak go glądam ;))

Rychu83

Bo mam ochotę na ten serial, przejrzałam tak na szybko i nie mogłam znaleźć... Chyba bardziej pogrzebać muszę, może się uda, albo czekać aż gdzieś puszczą... :/ ;p
Pennywise wymiata :)

anulka88

:D,ja trochę też pokopię i w razie "w" dam znać :D

Rychu83

OK :)

anulka88

Raport Mniejszości ogładałam z jego działem. Dostrzegłam go w Pamietnikach Wampirów. Poźniej jak przegladałam jego filmografie to taki szok ze w Raport Mniejszosci. Mam zamiar jeszcze raz ogladnac ze wzgledu ze on tam gra. Wylukac go.

anulka88

Córka Russellów, moim zdaniem świetna rola ;D

ala12aa

Ogólnie film świetny :)

anulka88

haha w dowodach zbrodni chyba inaczej niż o większości . oglądałam kiedyś ten serial i pamiętam że przepisywałam sobie jego imię i nazwisko z napisów końcowych bo tak mi się spodobał ^_^a potem gdy zobaczyłam pamiętniki wampirów jeszcze bardziej spodobał mi się ian ;):)

anulka88

w 8 prostych zasad

anulka88

Po kolei:
-Pamiętniki Wampirów
-W głębinach
-Cóka Russellów
-Życie na fali
:)) pomału powiększamy :)

anulka88

W " Sile spokoju". Zaraz potem zaczęłam oglądać TVD.

Dominika9508

I jak? Tylko bez spoilerów ;p Chodzi mi czy dużo go tam jest i postać - pozytywna,fajna/negatywna :)

anulka88

W " Sile spokoju" za dużo go niestety nie ma. Gra sportowca i stanowi właściwie tło dla głównego bohatera. Nie pamiętam już za dobrze tego filmu więc za dużo nie mogę napisać. Postać na pewno nie była negatywna- taki tam wysportowany chłopak który ćwiczy gimnastykę ;) Zwróciłam na niego uwagę bo koleżanka zaczęła krzyczeć że to ten aktor który gra w Pamiętnikach. Spodobał mi się i zaczęłam oglądać TVD a postać grana przez Paula stała się moją ulubioną ;)

anulka88

1.Pamiętniki Wampirów
2.W głębinach
3.Życie na wrotkach
4.8 prostych zasad
Ale naj gra w VD

anulka88

Ja pierwszy raz zobaczyłam go w Fallen i od razu mi się spodobał. Wtedy jeszcze nawet nie wiedziałam, jak się nazywa. Później zaczęłam oglądać Pamiętniki wampirów i pokojarzyłam, że skądś już go znam ;). A dopiero teraz, przeglądając filmografię zobaczyłam, że grał w Raporcie mniejszości, który też oglądałam.

anulka88

Ja go widziałam w Smallville po raz pierwszy : )

anulka88

Pierwszy raz widziałam go w Everwood. Nie grał tam jakiegoś głównego bohatera, jednak bardzo lubiłam postać którą tam grał (choć oglądałam ten serial bardzo dawno) :D

anulka88

w the o.c zobaczyłem poraz 1 w swoim życiu tak obrzydliwe brwi

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones