Freya AllanII

6,7
10 228 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Freya Allan

Moim zdaniem i tak nikt wizualnie nie pobije Billie Eilish :D

Kattelin

Mi ta Freya, przynajmniej sądząc po zdjęciu profilowym, bo innych nie mogę znaleźć, wygląda zbyt delikatnie do tej roli. Nie wiem kim jest Billie Eilish, ale ona z kolei wygląda na większości zdjęć w grafice google jak jakaś przymulona ćpunka, a nie wojowniczka

i_Xa

trochę się na taką kreuje ale jest bardzo spoko, wokalistka, ma 16 lat, jakby ją wsadzić w łaszki Ciri to ideolo :D

Kattelin

Wizualnie może i by pasowała, ale nic nie wiemy o jej umiejętnościach aktorskich. Jak sama napisałaś jest wokalistka (ze świetną muzyką), więc niech się tym zajmuje, bo dopiero co wydała debiutancki album. W filmach niech się wykazują aktorzy (Ci dopiero aspirujący również). Ja wyznaję zasadę, że kto jest od wszystkiego ten jest do niczego. W dodatku już przesadzają z tym wciskaniem gwiazd gdzie popadnie - filmy, modeling, muzyka... Troche irytujące. Najgorzej jest z gwiazdkami Disneya.

Patianna

Ja już nie jestem w tym wieku, żeby dopatrywać się gwiazd Disneya wszędzie,
nawet nie wiem kto tam teraz jest wgl "znany" :D
Wiesz co, aktorką byłaby myślę niezłą, wystarczy popatrzeć sobie na jej teledyski:
nie dość, że totalnie inne niż wszystkie, creepy jak cholera, to ona całkiem dobrze sobie tam radzi ;)

Kattelin

Tez nie jestem "w tym wieku". Miałam na myśli te gwiazdy Disneya, które już dziś nimi nie są, bo wyrosły z takich ról. Teledyski widziałam i zgadzam się, że gra tam super, ale to wciąż tylko max 4 minuty kreacji. Mimo to nadal jestem zdania, że lepiej by się dziewczyna teraz skupiła na muzyce (gdzie już trochę wieje nudą - za dużo kopii Mariah Carey i Spears), niż łapała kilka srok za ogon.

Patianna

Ciekawe, że porównałaś ją akurat do tych dwóch wokalistek, a stwierdzenie, że wieje od niej nudą według mnie jest zupełnie nie na miejscu :D

Kattelin

Własnie calkiem odwrotnie to odebrałas niz było w moim zamiarze. "gdzie już trochę wieje nudą - za dużo kopii Mariah Carey i Spears" to napisałam odnosnie ogólnie obecnego przemysłu muzycznego, a Billie jest tego totalnym przeciwieństwem i wkońcu jest ktoś inny, ciekawy. Dlatego wolałabym, żeby pozostała póki co przy muzyce. Za jakiś czas dla urozmaicenia pracy - jakaś rola w filmie czemu nie?

Kattelin

BTW Jestem po całym sezonie Wiedzmina i Freyą jestem zachwycona. :)

Patianna

Okej, faktycznie pomieszało mi się - przedświąteczny mętlik x}
Ja najpierw chcę dokończyć książki, ale plan jest, żeby otworzyć konto dla Wiesia ^^

Kattelin

no i w serialu jeszcze wgl nie jest wojowniczką tylko nastolatką

Kattelin

J**ać Eilish prądem

Kattelin

Ta Billie Eilish to satanistka! Wpiszcie sobie w Google Billie Eilish satan to zobaczycie co ludzi o niej piszą.

Radieth

widziałem jej teledysk gdzie jest upadłym aniołem, potem tarza się w smole i takie tam. Racja, jakieś satanistyczne gówno kiepskie od strony muzycznej

Radieth

o nie, szatan, to ten czarny charakter z najpopularniejszej książki fantasy?

Co my w XIII wieku żyjemy, litości.

WTTW_FILM

w USA jest nawet oficjalny kościół szatana więc wiesz, do nas nie miej pretensji że komentujemy co widzimy ;D

dezertx

Każdy wierzy co w chce, dla mnie to żerowanie na głupocie i niewiedzy ludzi a nie wiara.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones