PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=11815}

Wykidajło

Road House
7,0 22 860
ocen
7,0 10 1 22860
6,6 12
ocen krytyków
Wykidajło
powrót do forum filmu Wykidajło

dziewczynki sikaly w majty na widok Pana Patricka, a mlodziez plci meskiej chciala tluc po pyskac,h aby choc przez chwile poczuc sie Daltonem. Zreszta takie byly wtedy czasy, komuna upadla, powoli w bolach rodziala sie demokracja i takie obrazy jak "Wykidajlo", robily furore. Pamietam jak po "Wejsciu Smoka" co drugi mlodzieniec walil sie w leb nunczakiem i jak grzyby po deszczu powstawaly szkolki karate. Ja tez to przerobilem i skonczylo sie po kilku treningach, jak dostalismy po tylkach i trener szybko oddzielil ziarno od plew /chyba tylko plewy byly hehe/. Tak, w tamtych czasach prawie kazdy chcial byc Panem Bruce Lee i Jemu podobnym.
Obecnie "Wykidajlo" juz nie robi na mnie takiego wrazenia jak kiedys obejrzalem, go przy okazji seansu w TV, z sentymentem i tylko z sentymentu daje 7/10

ocenił(a) film na 6
fari

tak było :) też to pamiętam. Podobnie było po filmach z JC Van Damme'm. Ja też dałem wysoką ocenę, ale głównie przez sentyment. Fajnie się wraca czasem do wspomnień oglądając takie filmy. Pozdr! ;)

ocenił(a) film na 8
fari

Komuna upadła ale w głowach dalej już została komuna

ocenił(a) film na 7
fari

Ja dopiszę jeszcze serial Partnerzy i słynny Ernie z jego Adziaaaaaaaaaaaa

ocenił(a) film na 9
fari

Ten film nie miał premiery w naszych kinach. Był grany w klubach VHS.

wesoly71

Mial premiere w polskich kinach w 1991 roku.

fari

A ty mocno się walnąłeś w swój łeb nunczakiem?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones