PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=11815}

Wykidajło

Road House
7,0 22 860
ocen
7,0 10 1 22860
6,6 12
ocen krytyków
Wykidajło
powrót do forum filmu Wykidajło

Stare dobre kino. Oglądająć takie filmy ,cofamy się w czasie o ponad 20 lat. Nikt mi nigdy nie wmówi ,że filmy z tamtych lat nie mają duszy. Zawsze oglądająć film z lat np.80-tych widać tą różnicę w kręceniu filmów. Nie chodzi tutaj o to ,że technologia poszła do przodu,że ludzie wyglądają inaczej. Chodzi o ten niepowtarzalny klimat. Klimat lat 80-tych. Filmy kręcone w naszych czasach ogląda się RAZ i szybko o nich zapominamy. Rzadko kiedy decydujemy się oglądnąć taki film po raz kolejny,no chyba ,że trafił w nasz gust. Natomiast filmy robione kiedyś można oglądać bez przerwy i nigdy mi się one nie znudzą? Jak sądzicie dlaczego? Ponieważ takie filmy mają ten,,Klimat'' Takich filmów już się nie robi. Polecam i zapraszam do oglądania. Sukces tkwi w prostocie. Polecam!

ocenił(a) film na 8
frugosz

Zgadzam się w 100%, klimat minionych lat jest już niestety nie do przywrócenia, wtedy robili naprawdę prawdziwe filmy przy których często można poczuć uczucie nostalgii, minionych lat.
Pozdrawiam

ocenił(a) film na 7
Henry_Hill

No cóż, było i nie wróci ... Teraz nie ma filmu sensacyjnego bez komputerowo generowanych efektów.

OmniModo

Niestety. Te efekty mają uatrakcyjniać, a tylko odrealniają i irytują.

Nie mówiąc o tym, że często zastępują scenariusz.

Henry_Hill

Cieszę się ,że ktoś ma podobne zdanie. Gdybyś miał coś starego i dobrego do obejrzenia ,to podrzuć tytuł. Chętnie zobaczę w wolnym czasie;) Pozdrawiam

ocenił(a) film na 8
frugosz

Filmem który będzie nawiązywał do mojej odpowiedzi sprzed ponad 5 lat tzn. o klimacie minionych lat będzie np. American Graffiti(polecam), z lat 80tych Fast times at Ridgemont High, a zawsze ten klimat odczuwam jak oglądam Dirty dancing, ale trochę siara jak facet się przyznaje że lubi ten film ;)
A jak mają być tylko lata 80te to polecam wpisać w google best 80s movies i będzie cała lista.

Henry_Hill

Dirty Dancing? Jaka siara,normalnie z żoną oglądam;)

Henry_Hill

American Graffiti z 79 r?

ocenił(a) film na 8
frugosz

1973

ocenił(a) film na 8
frugosz

Z 1979 to druga część, słabsza, historie podzielone są pomiędzy 4 bohaterów i tylko 2 z nich się trzymają kupy, fajna jest pierwsza scena z policjantem.

Henry_Hill

OK ,będę miał na uwadze ten film,dzięki

ocenił(a) film na 6
Henry_Hill

ja polecam Big Trouble in Little China z Kurtem Russellem

frugosz

Prawda niepodważalna. Takich filmów już się niestety nie robi. Czasem ktoś próbuje nakręcić coś w starym stylu, ale zazwyczaj ze średnim lub marnym efektem. Najbliżej był chyba Stallone z Niezniszczalnymi, którzy zupełnie nieźle wyszli.

goodbarbarian

Zgadzam się. Niezniszczalni wypadli dobrze,no może oprócz trzeciej części.

ocenił(a) film na 10
frugosz

Zgadzam się,na kasecie VHS widziałem z 10 razy,jak nie więcej.A dziś na TVN obejrzę po raz kolejny ten niezniszczalny klasyk ;)

ocenił(a) film na 8
frugosz

Wracam właśnie po raz ...już straciłem rachubę ...ale czy to ważne . Zgadzam się z tobą ten klimat jest niepowtarzalny

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones