PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10014103}

Strefa interesów

The Zone of Interest
7,4 28 079
ocen
7,4 10 1 28079
8,6 49
ocen krytyków
Strefa interesów
powrót do forum filmu Strefa interesów

ktore maja poprzez zmeczenie widza i jego utyranie dzwiekowe i wizualne dac mu namiastke piekla. efekt jest taki ze idzie gosc z taczka a ja czekam tylko zeby doszedl - scena ciagnie sie i ciagnie jak palenie papierosa w filmach z prlu. i tak jest w sumie przez caly obraz.....

ocenił(a) film na 3
magda_pik1990

Dokładnie.I jeszcze to idiotyczne zakończenie,które co ma podkreślać .Trywializację zła ? Muzeum nie musi być sprzątane skoro odwiedzają je miliony ludzi ? Koszmarek łamane przez pseudoartystyczny bełkot ...

ocenił(a) film na 3
clarencefilmweb

jesli pokusilbym sie o interpretacje zakonczenia powiedzialbym ze to z jednej strony pokazanie spuscizny jaka po sobie pozostawil komedant i caly rezim a z drugiej strony zarzut do Nas wspolczesnych ze zrobiono wobie z cierpienia i smierci wystawe bo doprawdy innego powodu dla filmowania sprzataczek nie widze. ale tak jak mowisz nieodgadnione sa zamysly pseudoartystow

ocenił(a) film na 3
clarencefilmweb

tylko czekac az dostanie oscara :)

ocenił(a) film na 3
magda_pik1990

Jest niestety taka możliwość.Miejmy nadzieję,że znajdzie się więcej trzeźwych niż zakręconych :) Istnienie Muzeum i pielęgnacja sal czy eksponatów ma jedyny i najważniejszy cel.Pokazać odwiedzającym do czego są zdolne zwierzęta nazywające się rozumnymi ...

ocenił(a) film na 3
clarencefilmweb

nie wiem moze do kogos trafia taka forma przekazu, ja mialem dosc juz przy znikajacym napisie tytulowym wiec ewidentnie raczej tym calym lazeniem po schodach ktorego bylo tu mnostwo raczej trafili w moj antygust. Zwyczajnie film musi byc jakis a nie nijaki. Dlatego na przyklad mi podobaly sie biedne istoty ktore Tobie nie przypadly do gustu z tego co widze :), bo sa jakies - oczywiscie moga sie bardzo podobac albo bardzo nie podobac ale nie mozna powiedziec ze poszli tam na latwizne jak tutaj

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones