PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10004334}
6,2 20 227
ocen
6,2 10 1 20227
6,8 20
ocen krytyków
Road House
powrót do forum filmu Road House

Ale popelina :)

ocenił(a) film na 2

Zwariowaliście z tymi ocenami? Przecież to strasznie głupie, pretensjonalne i tandetne. Jak na akcyjniaka to tanio i źle zrobione. I kolejny już zły wybór Jake’a. Czemu to sobie robi? Doradza mu ten sam agent co Cage’owi? Czy kiedykolwiek wróci choćby do przyzwoitych ról i filmów? Przecież - może już nie pamiętam albo koloryzuję - ale oryginalny Wykidajło był naprawdę porządnym kinem akcji. Wydaje mi się, że nie miał tak absurdalnej fabuły…

ocenił(a) film na 2
belmont33

Podzielam zdanie Film jest kiczowaty a Jake chyba polubil kiczowate filmy ze o Ambulance nie wspomne

belmont33

Jake po tym jak został olany przez akademię i nawet nominacji nie otrzymał za Nightcrawlera, to ewidentnie widać, że się facet wpienił i ma wywalone na poważniejsze kino ;) a co do samego filmu, to chyba rzeczywiście mało pamiętasz, bo tam też taka absurdalna fabuła była ;) to są takie produkcje, które właśnie rządzą się takimi prawami - zero logiki, absurd goni absurd, a głupot w tych filmach tyle, że jakby zasiadł z notesikiem i chciał to wszystko spisywać, to pewnie kartek by nie starczyło. Ten film jest właśnie taki, jak te wszystkie akcyjniaki z lat 80tych i 90tych, z tymi wszystkimi bardziej lub mniej znanymi gwiazdami jak Van Damme, Norris, Stallone, Seagal, Lundgren czy taki Dudikoff, albo Gary Daniels. Nowocześniejszy, dynamiczniejszy, ale też bez tego klimatu tamtych lat...

ocenił(a) film na 5
Chuck_Bartowski

Taaa akurat wywalone

ocenił(a) film na 2
belmont33

Dokładnie. Jake ostatnio bardzo słabe filmy sobie wybiera. Może skok na hajs. A tego czegoś filmem nie można nazwać. Widzę.ze "krytycy" filmowi tutaj też pewnie kupienia jak sprzedajne dziwki pewnie. Ten film to obraza dla przeciętnie myślącego widza.

Mick1947

Co to za skok na hajs skoro filmy, w których ostatnio gra nie są hitami?

ocenił(a) film na 2
Basia_101

Sprawdzałaś ile Jake dostał za ten "film"? Czysty skok na hajs, nic innego. Film nie musi być hitem, aby popularny aktor mógł na nim zarobić.

ocenił(a) film na 3
Mick1947

Covenant akurat był b.dobry

belmont33

Chyba poszedł jakiś przelew do krytyków tutaj na stronie bo tego inaczej nie da się wytłumaczyc. Wszyscy filmwebowi krytycy dali zgodnie 7/10. Lol. Za co?

ocenił(a) film na 2
desperados02345

fakt - wszyscy jednym tonem. To bardzo rzadki przypadek. a film kiepski.

belmont33

Kupione recenzje. Zdecydowanie za często powtarza się 7/10.

belmont33

oceny wszędzie powyżej 6/10 itd. Coś czuję, że jest wątek gej albo rasowy stąd atak dwójek.. No właśnie. Dwójek. Dziś przekonam się sam. I'll be back.

ocenił(a) film na 6
eete

Właśnie film nie ma żadnego elementu "woke". Ot, leją się po mordach w barze lub poza barem i tyle. Taki typowy akcyjniak aby sobie obejrzeć do popkornu.
Ci co narzekają, to chyba tylko dlatego że po prostu zdziadzieli, bo przecież kiedyś to było, tera to ni ma. 

ocenił(a) film na 2
infamous

co ty, robią jeszcze świetne akcyjniaki, choćby ostatnio Pszczelarz 7/10

infamous

Jest element woke, w oryginale były nagie laski, a tutaj zrobili ukłon w stronę gejów i dali wyłącznie nagiego McGregora.

belmont33

I miał świetną muzykę...ten niewidomy świetnie śpiewał i grał.

ocenił(a) film na 2
Basia_101

Świetna muzyka to jest w Dune. Tutaj mieliśmy szambo.

Basia_101

O tak. To jeden z plusów tego oryginału.

ocenił(a) film na 6
belmont33

Uwielbiam jak znawcy z filmwebu oczekują po remaku kina akcji z lat 80 mołdawskiego kina drogi, gdzie bohater przechodzi emocjonalna metamorfozę i odnawia więzi z niewidomym bratem. Otóż, tutaj mają się bić po mordach, o tym ten film

ocenił(a) film na 2
Kulezzz

ale niech to nie będzie absurdalne i niech będzie dobrze zrobione i wciągające - patrz Pszczelarz, u mnie 7/10

ocenił(a) film na 7
belmont33

Ten film przy Pszczelarzu to "arcydzieło"

ocenił(a) film na 7
Kulezzz

"Mołdawskiego kina drogi" XDDD śmiechłem mocno i masz rację drogi kolego!

belmont33

A Swayze był świetnym wyborem swego czasu. Tak pasował do tej roli jak nie wiem co. A jednak po latach człowiek widzi że nikt inny by tej roli tak nie pociągnął. Tu widzę tę samą regułę. Może i Gyllenhaal nie pasuje do końca ale myślę że się sprawdza.

belmont33

Masz rację, zaskakują mnie te 7 od tych krytyków. To przeciętny akcyjniak. Tylko Jake jakoś to ratuje

belmont33

Wiadomo oryginał lepszy... ale bez przesady żeby wylewać żale... znasz może lepszy Polski film? Napewno nie bo nie ma poprostu...

ocenił(a) film na 4
belmont33

To taki film trochę na poziomie dzisiejszych filmów Seagala

ocenił(a) film na 10
belmont33

Filma ma klimat który w trailerze jest idealnie oddany, ma się dziać i szczerze nie ma nie wiadomo jakich akcji z kosmosu, jest dobra akcja która ma nie być nie wiadomo jak prawdziwa.
Film meg oceniasz na 1 bo jest nierealistyczny?
O to min. chodzi w filmach

ocenił(a) film na 8
belmont33

Film miał być kiczem.. to tak samo jak byś puścił sobie film "setki bobrów" i powiedział że film słaby bo wygląda na stary i śmierdzi kiczem.. wykidajło jak to po polsku brzmiał film z Patrickiem Swayze też był kiczem ale o to w tym filmie chodzi... Weź się lepiej za oglądanie animal planet..

ocenił(a) film na 2
shakeisback

Niech będzie kiczem, ale niech będzie dobrze zrobiony i niech fajnie się ogląda. Ten jest kiepski, aż irytujący

belmont33

Kontekst dla Ciebie. Ten film dokładnie taki miał być, tak samo jak pierwowzór. Jeżeli coś oceniasz może wypada być obiektywnym i nie wymagać od "głupawych" filmów aby opowiadały o bólu życia i brały się na poważnie, tak samo jak nie wymagasz od dramatów czy dokumentów, że będą zabawne. A filmy mają służyć eskapizmowi, być przesadzone i widowiskowe szczególnie jeżeli to film kampowy. Jeżeli ten film nie jest dla Ciebie bo oczekujesz powagi i realizmu to może nie powinieneś go oglądać w pierwszym rzędzie.

ocenił(a) film na 2
DonDaron

Nie wiem do czego pijesz, to powtórzę bo coś nie zaskoczyło: To jest po prostu kiepski film. I nie ma co filozofii do niego dorabiać. Taki Pszczelarz to np. wzór świetnego akcyjniaka.

ocenił(a) film na 4
belmont33

Zgadzam się. Niby wszystko świeci, bajgla, wybuchy, efekty, ale mega tanio zrobione. Facet bije się z bohaterem, bije go pięściami i nagle zwalnia tempo bicia, bo co? reżyser tak poinstruował? samochód chce rozjechać bohatera i jak na dłoni widać podbitą prędkość filmu o jakieś 2x i to nie tylko w tamtym jednym momencie. Wszystko jałowe, greenscreenowe i czyste.

Fabularnie też kiepsko. Myślałem, że reżyser chce przebić The Reacher, ale ten film mu nawet do pięt nie dorasta.

belmont33

Dlaczego Jake sobie to robi?? Bo to słaby, przereklamowany aktor. Jego jedyną dobrą rolą było chyba tylko Donie Darko, później tego jego emocjonalno -chujowego stylu nie da się oglądać (emocjonalno chujowy to mało precyzyjne i mało elokwentne określenie, wiem, przepraszam, ale gość po prostu od lat dział mi tylko i wyłącznie na nerwy;))

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones