PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=6714}
7,0 1 803
oceny
7,0 10 1 1803
Kazimierz Wielki
powrót do forum filmu Kazimierz Wielki

Czekałem i czekałem aż na youtube ktoś wrzuci ten film i nareszcie go obejrzałem :-) Powiem wam,że bardzo,ale to bardzo mi się podobał :-) Uwielbiam takie filmy. Czy znacie jeszcze jakieś inne filmy o Historii Polski z tamtego okresu ? Od początku powstania państwa polskiego aż do czasów panowania ostatniego króla Polski. Filmy takie jak Ogniem i Mieczem,Potop,Pan Wołodyjowski,Kazimierz Wielki,Krzyżacy,Bitwa pod Wiedniem (żenada;/) już oglądałem,może znacie coś innego :-) Tak jak widziałem też film Hrabina Cosel,ale nie cały.Podrzućcie jakieś inne ciekawe filmy o tej tematyce :-)

ocenił(a) film na 4
Tommy221

Polecam film Gniazdo o wydarzeniach, które sprowokowały chrzest Polski. Tylko ostrzegam, że mimo iż Gniazdo jest zdecydowanie lepszy i mroczniejszy od Kazimierza... to w nim również jest parę przekłamań. Jednak nie tak rażących. Głównie chodzi o to, że Mieszko nie przyjął chrztu. Zrobił to dopiero jego syn. Swoją drogą kompletny idiota. Zniweczył to co osiągnął ojciec.

ahenathon

To chyba trolling, bo nie wierzę, byś afiszował się z tak nikczemną wiedzą.
A przy okazji: jakie to "rażące przekłamania" widzisz w "Kazimierzu Wielkim"?

użytkownik usunięty
Tommy221

Królowa Bona, Kanclerz, Bolesław Smialy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones