PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=730940}

4th Man Out

Fourth Man Out
6,4 1 831
ocen
6,4 10 1 1831
Fourth Man Out
powrót do forum filmu Fourth Man Out

Gej i jego przygody ! Może dla Gejów film jest ok ? Ale jeżeli chodzi o mnie to nie w moim guście ! Jakoś mnie nie rozśmieszył a powinien bo to komedia ? Ja nie polecam ! ;)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 7
con_desiros

Zupełnie się nie zgadzam. Ten film jest nie o byciu homoseksualnym mężczyzną sensu stricte. Jeśli już, to o przyjaźni między homo a hetero.
Inna sprawa, że jeśli się filmu nie lubi/nie rozumie, to nie znaczy od razu, że dotrze tylko do konkretnej grupy ludzi... xD Gdyby tak było, to komedie romantyczne byłyby tylko dla zakochanych, a horrory dla ludzi z paranoją.
I po co tak krzyczeć? xD

ocenił(a) film na 7
con_desiros

Jestem hetero i ten film mnie i rozbawił i wzruszył, a nawet zasmucił. Po Twojej opinii odnoszę wrażenie, że po prostu nie czujesz się swobodnie w zetknięciu z tematem homoseksualizmu. I jak już ktoś napisał, to nie film stricte o życiu homoseksualisty, a o jego relacjach z hetero przyjaciółmi. I serio nie krzycz.

ocenił(a) film na 7
Hinari

strzał w dziesiątkę ;D

ocenił(a) film na 8
Hinari

Zgadzam się w 100%

ocenił(a) film na 8
Hinari

Zgadzam się. Ja się uśmiałem bardzo. Fajny humor, świetnie zrobiony film. Bardzo przyjemne postacie. Dobrze zagrany.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones