PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10007248}
7,4 14 624
oceny
7,4 10 1 14624
7,0 44
oceny krytyków
Civil War
powrót do forum filmu Civil War

Biali idioci, meżczyźni z południa, organizują wojnę przeciwko wspaniałym czarnym i kobietom. Klasyka. Oczywiście wygra ameryka progresywna i mądra.

nnn_nnn

Jakbyś miał na tyle ludzkiego rozumu, żeby zrozumieć zwiastun, to byś usłyszał, że film z oczywistych względów bierze neutralną pozycję i w filmie Texas (stereotypowo czerwony) i Kalifornia (stereotypowo niebieska) są w wojnie sojusznikami.

_PeBox_

Jak obejrzysz film to tutaj wróć.

ocenił(a) film na 9
nnn_nnn

Obejrzałem i zgadnij, pieprzyles głupoty bez pokrycia, szok co nie? XD

siper322

Obejrzałeś i gunwo zrozumiałęś.

ocenił(a) film na 6
siper322

Czy ja wiem. Zwróciłeś uwagę, kto oddał finałowy strzał? ;)

ocenił(a) film na 8
Quentin_3

Szkoda słów do takich jołopów jak ten gość

_PeBox_

Kolega nie obejrzał i już wydał werdykt. TY masz film obejrzeć , potem tu wrócić i przyznać mu rację. Czego nie rozumiesz xDDD

_PeBox_

Odpisałeś gościowi, dla którego istnieją tylko oceny 1, 9 i 10 xD

ocenił(a) film na 4
_PeBox_

przede wszystkim to dwa największe stany, aby choć spróbować obronić ich zwycięstwo, które odnosi kompania - żart

nnn_nnn

Ale wiesz że biali mężczyźni z południa to faktycznie idioci? Że to nie wymysł tylko statystycznie ta część kraju jest najmniej wyedukowana. I całkiem przypadkowo na południu mamy najwięcej rasistów, związków kazirodczych i ludzi którzy głosowali na donalda trumpa. Co za przypadek co nie?

BartasBartas

problem polega na tym, że co ludzie z połudnai stali się symbolem zła i przenosi się to na wszystkich białych.

nnn_nnn

Uchodźcy co przyjeżdżają tylko po socjale też stali się symbolem i przenosi się to na wszystkich uchodźców. Polscy złodzieje samochodów w latach 90 stali się w Niemczech symbolem wszystkich Polaków tak że jak Niemiec słyszał Polak to odpowiadał złodziej. Czarni w stanach w latach 80 stali się symbolem przestępców. Geje ci najgłośniejsi i chodzący w samych stringach po ulicy stali się symbolem wszystkich gejów.

Tak było zawsze i będzie zawsze bo ludzie tworzą stereotypy. Ale dopóki stereotypy dotyczyły czarnych w USA albo uchodźców w Europie albo gejów to nie było problemu a jak stereotypy dotyczą białych hetero mężczyzn to nagle się biali hetero mężczyźni oburzyli na stereotypy i teraz im to zaczęło przeszkadzać.

Pokaż mi twój post na forum gdzie przeszkadzają ci stereotypy o czarnych wtedy cię przeproszę i przyznam że masz rację i walczysz o sprawiedliwość, prawde i denerwują cię uprzedzenia. Ale założę się że takiego nie znajdziesz bo jesteś właśnie kolejnym białym debilem któremu przeszkadzają stereotypy ale tylko jak są o białych mężczyznach 

BartasBartas

Obejrzyj produkcje z ostatnich 5 lat. murzyn jest zawsze geniuszem, albo krzywdzonym przez białego.\

BartasBartas

Obejrzyj filmy z ostatnich 10 lat. Murzyn zawsze jest albo geniuszem, albo pokrzywdzonym przez białych. Biały to zawsze bydlę i rasista. Tak się urabia społeczeństwo.

nnn_nnn

Tak jest, potwierdzam. Tylko jaki masz z tym problem? Czego się boisz? Że czarnoskórzy przejmą świat i zdominują białą rasę? Że zrobią z białych niewolników? Że czarni będą rządzić państwami? Że jako biały stracisz pozycję na świecie? Nie rozumiem po prostu czego się boisz?

No bo nie chodzi ci przecież o sprawiedliwość i równość bo to już ustaliliśmy wcześniej że nierówność przeszkadza ci tylko w jedną stronę. 

BartasBartas

Trwa holocaust białej rasy. Jeżeli tego nie widzisz, to jesteś po prostu ślepy. Za kilka pokoleń biali mają zniknąć. Dlatego celowo sprowadza się do białych krajów miliony kolorowych mężczyzn i nachalnie promuje związki mieszane. Kobiety są programowane w mediach i reklamach na kolorowego ojca dzieci. Sprawdź strony internetowe NIKE, IKEA i setki innych korporacji. Żaden kraj Arabski i Azjatycki nie ma tego problemu. Tam migracja nie jest możliwa. https://youtu.be/BkXX4V0M4fE?si=Ht842SCQozvtPGSX

nnn_nnn

ojojoj mordeczko - odkleiłeś się

BartasBartas

Nie masz nic do powiedzenia, bo sam wiesz, ze takie są fakty. Mi jest już wszystko jedno, powiem szczerze - wali mnie to, co się stanie z Europą i naszą kulturą. Skoro jest słaba to widocznie musi zniknąć. Za 100 lat przepiszą historię i okaże się, ze Mieszko I był murzynem./

nnn_nnn

Kolego, dla większości białych i tak jesteś albo konkurencją, albo odpadem na rynku matrymonialnym / pracy więc równie dobrze możesz z każdym konkurować. W mojej ocenie nie stanowisz dla mnie żadnego zagrożenia na którymkolwiek z wymienionych rynków, już nie mówiąc o wcześniej niewspomnianym - umysłowym.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
nnn_nnn

Widać, że najostrzejszym szpadlem to Ty nie jesteś. Ziobro zaskoczenia.

Virsitaris

ale o jakiej ty konkurencji mowisz w obecnych realiach kiedy masz turbo inzynierie spoleczna propagowana wylacznie pod interes korporacji, ktore sprowadzaja sobie coraz wiecej taniej sily roboczej z calym mechanizmem doplat od NGOsow czyli korporacji i nawet publicznego hajsu. tu nie ma mowy o zadnym konkurowaniu bo wyraznie promowane jest cos/ktos kosztem czegos/kogos.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
nnn_nnn

Brawo, że próbujesz dyskutować z tłukami. Niestety to walka z wiatrakami:(

ocenił(a) film na 5
nnn_nnn

No to jak ci wszystko jedno to nie wiem po co się tu produkujesz xD Mieszko I będzie czarny? Super! Jako Idris Elba będzie lepiej wyglądał niż w fantazjach Matejki.

Lukasz_Broda

"No to jak ci wszystko jedno to nie wiem po co się tu produkujesz xD " Bo w jakiś sposób żal mi tych wszystkich pokoleń, które walczyły o Polskę. Cierpienia, wywózki, powstanie - bez sensu. Wystarczyło 30 lat prania mózgów i jest po wszystkim. ;) Marksiści wykończyli cywilizację zachodnią. Azja i Rosja umierają ze śmiechu.

ocenił(a) film na 5
nnn_nnn

Myślę, że w Korei Północnej umierają ale z innego powodu a co do Rosji to lepiej niech się skupią na załatwieniu bieżącej wody, prądu i systemów kanalizacji by ludzie w takim Murmańsku nie poumierali ale z zimna. Jak chcesz to zawsze możesz się przenieść do tych krain mlekiem i miodem płynącym.

ocenił(a) film na 5
nnn_nnn

Tak bardzo ci żal pokoleń, że jesteś w stanie wykłócać się w internecie, choć pewnie niedługo za te posty trafisz do gułagu dla białych. Poruszające.

BartasBartas

Sorki ale koleś z tym co pisze ma rację. Jak byłem dzieciakiem to leczył mnie pediatra z pochodzenia Azer. Nikt normalny nie ma nic przeciwko wykształconym, kulturalnym ludziom jakiejkolwiek rasy tyle że Europę i USA zalewa - nazwijmy rzecz po imieniu - zwykła dzicz

borsuk96

No i co?

BartasBartas

No i to że miejmy nadzieję któryś z nich trafi na takiego postępowego popaprańca jak ty :-P

ocenił(a) film na 7
nnn_nnn

Głupi czy fan atora?

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
nnn_nnn

Najmniej nazistowski użytkownik portalu filmweb

Nnorm

Dokładnie. walczę z rasizmem, wykluczeniem ze względu na rasę, płeć i preferencje seksualne oraz z wiązaną z tym dyskryminacją. Wy, naziści tego nie rozumiecie.

nnn_nnn

jedyne co robisz, to wypisujesz bzdury, które Hitlera przyprawiłyby o rumieńce. Wojownik klawiatury, który nie wypełzł z maminej piwnicy.

Nnorm

Ja jestem już prawie po drugiej stronie. To wy sobie urządzacie świat, w którym nie będzie dla was miejsca. Tacy jak ty wolniej myślą. Piwnica? ;))

nnn_nnn

kurczaki chowy klatkowego nie są w stanie pojąć, że na końcu rewolucja zjada własne dzieci

czyzwinski

Fajnopolacy wolno myślą.

nnn_nnn

z tym, że myślą, to galop...

ocenił(a) film na 5
nnn_nnn

Aaaaa czyli ty jesteś tylko typowym starym chłopem komuny, który nie rozumie, że świat się zmienia i dopatruje wszędzie apokalipsy. Klasyk u ludzi 40/50+

Lukasz_Broda

Ludzie 40 letni - "typowy stary chłop komuny". ;))) Tak świat się zmienia, właśnie trwa holocaust białej rasy w Europie i USA. Co do komuny - to ona właśnie do tego doprowadziła. Skutecznie prano mózgi młodych ludzi i teraz cieszycie się, że jesteście śmieciami we własnym kraju. Jak już się zorientujesz, że nie możesz dostać pracy, bo jesteś za biały, to będzie juz po wszystkim.

ocenił(a) film na 5
nnn_nnn

Za komuny prali ludziom mózgi - masz rację, widać po tobie. No ale przecież jak będziemy za biali na pracę w UE i USA to przecież zawsze będzie normalna Rosja i życie w tamtejszych luksusach

nnn_nnn

Skoro już mowa o 40/50 + "drugiej stronie" komunie itd. Jestem na Filmwebie od zawsze, rejestrowałem się na tym portalu w czasach gdzie aby to zrobić musiałem się udać do kawiarenki internetowej.

OD ZAWSZE byli w naszym kraju tacy ludzie jak ty.
Najpierw gonili po ulicach młodych z nożyczkami żeby im obciąć włosy - bo nie przystawali do wizerunku młodego ZSMP-owca w czerwonym krawacie.
Potem już za moich czasów łaziły po ulicach łyse pały w glanach z białymi sznurówkami - ci za główne zagrożenie Narodu Polskiego mieli tych z długimi włosami, irokezami, w kurtkach dzinsowych a nawet tzw "depeszkach" haha - Strażnicy Białej Rasy wielcy "patrioci" i piewcy Jedności Narodu.
"Trwa holocaust białej rasy" aaaaaaaaaaaa..... buhaha- 40 lat minęło a ty dalej bredzisz to samo skinolu na emeryturze hahah

teo_door

o czym ty opowiadasz człowieku? to wy łapiecie i obcinacie włosy. Ja jestem za pełną wolnością. Dlaczego wy jesteście tak tępi?

ocenił(a) film na 6
nnn_nnn

Jak już idziemy w te stronę to statycznie dla białych największym zagrożeniem nie są czarni a żółci

pidzieciol

Największym zagrożeniem dla białych są biali. Popełniamy samobójstwo na własne życzenie. Poczytaj komentarze. Ci ludzie są głupi i ślepi.

pidzieciol

Nie nie są. Żółci są najinteligentniejszą rasą - sami u siebie potrafią się rządzić i nie muszą milionami uciekać z własnego kontynentu w którym zrobili burdel. To nie ich związki z białymi kobietami promuje się w reklamach czy na bilboardach. Poza tym rasa żółta jest średnio atrakcyjna fizycznie dla białych.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones