PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10007248}
7,4 14 624
oceny
7,4 10 1 14624
7,0 44
oceny krytyków
Civil War
powrót do forum filmu Civil War

mamo ratuj

ocenił(a) film na 3

Jezu, jakie to jest nudne. Jakie słabe. Nowa wojna secesyjna, świetnie. Wojenne kino drogi o dziennikarzach, dobry pomysł, brawo. Tylko czemu wszystko jest zrobione bez grama inteligencji emocjonalnej, czemu dialogi są puste, czemu postacie proste do bólu, kliszowe, czemu wszystko to g. za przeproszeniem nas obchodzi, czemu po piętnastu minutach człowiek ma szczerą ochotę  przestać tracić czas i wyjść z kina? Patrząc na coś bez grama prawdopodobieństwa i przewracając oczami. I nie mówię teraz o wojnie, wojna zawsze być może tylko o prostych międzyludzkich relacjach, które wyglądają w tym filmie jakby je napisał ktoś erudycyjnie upośledzony, ktoś kto się na czerwonym kapturku skutecznie zatrzymał. Naprawdę mi przykro, że z własnej woli za to zapłaciłem. I jeszcze bardziej, że ktoś kto pisze o tym filmie przywołuje Czas apokalipsy. Toż to barbarzyństwo jest, takie porównania., dajcie spokój.

darrowred

Po obejrzeniu kilku krótkich filmów promocyjnych wiedziałem, że to będzie szrot. Pseudo dziennikarz biegający z lustrzanką i dający motywujące wypowiedzi o filozofii życia i sensu egzystencji :)
Żołnierze w 'ruzowych' okularach którzy chyba strzelają do cywili ?
Ani to dzień niepodległości ani tym bardziej czas apokalipsy. Prawde mówiąc wygląda jak dłuższy materiał z telewizji Fox News a nie interesujący film.

ocenił(a) film na 3
darrowred

Zgadzam się w zupełności. Pomijając cały ten bliżej nieznanego pochodzenia konflikt polityczny w tle, miałem wrażenie, że oglądam kolejny film o zombie apokalipsie, a bohaterowie jadą przez kraj by GDZIEŚ dotrzeć. Ot. Pierdoły. Najlepsze jest to, że rola gościa, który zagrał 2-3 min jest tu najwyżej oceniana :D ale z tym też się zgadzam, przynajmniej on zrobił JAKIEŚ wrażenie, a nie był nijaki, jak cała reszta przez prawie 2h. A tą młodą to dać do naszego młodego bohatera z Czerwonych Maków, idealnie by do siebie pasowali umiejętnością irytowania.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones