PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10007248}
7,4 14 624
oceny
7,4 10 1 14624
7,0 44
oceny krytyków
Civil War
powrót do forum filmu Civil War

Czy ten film to (kolejne) programowanie predykcyjne dotyczące wojny?

Burnett

Tak. Tak samo było z filmem "Contagion - epidemia strachu" A później cyk: srovid ;D

mativandamme

tylko, że takie epidemie zdarzają się raz na jakiś czas (100 lat) i nie ma to związku z tym czy ktoś nakręcił o tym film czy nie...

ocenił(a) film na 8
mativandamme

Albo z Godzilla. Zrobili film i pyk, Godzilla atakuje świat. A nie, czekaj...

ocenił(a) film na 7
Hildefix

Już szykuję dwururkę na piąte formy Shin Godzilli

ocenił(a) film na 6
mativandamme

Między filmem a wajrusem było 8 lat. Trochę długie to preludium.. Nie szedłbym tym tropem..

ruell

Nic nie szkodzi Illuminaci wiedzą co robiom ;D

Burnett

a jak to się nie ziści to odszczekasz?

Burnett

Tak, Garland jest opłacany przez NWO. Tak było

Burnett

Co masz na myśli kolejne ? Kiedy amerykanie przepowiedzieli wojnę w filmie ? 

ocenił(a) film na 8
Robson293

Zrobili film Tora Tora Tora a potem była wojna w Iraku w XXI wieku. Przypadek?

Hildefix

Zrobili przez 50 lat mnóstwo gorszących filmów i seriali przedstawiających tradycyjną rodzinę w złym świetle i afirmujących swobodę obyczajową. Teraz budzimy się w świecie gdzie prawie połowa młodych małżeństw się rozpada i coraz więcej konkubinatów. Przypadek?

ocenił(a) film na 8
mkolabor

Powstało jeszcze więcej filmów przedstawiających tradycyjną rodzinę w dobrym świetle xd po prostu nie mogli w nieskończoność pokazywać w filmach i serialach klasy średniej jako cukru, kur domowych myjących podłogę z uśmiechem, kiedy ludzie mieli już świadomość, że to nie prawda

Hildefix

1. Ile tytułów tych "jeszcze więcej filmów przedstawiających tradycyjną rodzinę w dobrym świetle" jesteś w stanie podać?

Hildefix

2. Kto u ciebie w domu mył podłogę? Często używasz sformułowania "kura domowa" zwracając się do swojej matki i żony?

ocenił(a) film na 8
mkolabor

Mówię o tym, że było przedstawienie, że amerykański syn był idealny, kobiety i mężczyźni szczęśliwi, społeczeństwo bezproblemowe. Jestem zwolennikiem rodziny, jestem bardzo rodzinny, nie wiem czemu używasz stracha na wróble i zarzucasz mi te pierdy o prostytucji itd? Jestem fanem literatury i kina i cieszę się, że nie pokazują tylko tego, że życie jest piękne i cukrowe, bezproblemowe, pokazują dramaty itd. To pierwsze jest po prostu fałszywe, taki obraz, a nie, że rodzina jest fauszem

Hildefix

Po prostu odpowiedz na 1 pytanie. 2 i 3 było złośliwe - przepraszam.

Hildefix

3. Twierdzisz że kochająca się rodzina to fałsz? Czy według ciebie małżeństwo to zalegalizowana prostytucja?

ocenił(a) film na 7
Burnett

Tak jak Dzień Niepodległości szykował na inwazję obcych, a World War Z na epidemię zombie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones