PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10048689}
6,4 6 661
ocen
6,4 10 1 6661
Budda. Dzieciak '98
powrót do forum filmu Budda. Dzieciak '98

Zmyślona historia

ocenił(a) film na 1

Budda pokazał w filmie swoją zmyśloną historię. Dzieciaki łykają to jak pelikany!

Od zmywaka do milionera....

Szkoda tylko, że to stek bzdur. Zaczynając od wypożyczalni, fotowoltaika aż do loterii. Oczywiście robiąc na nieswoje nazwisko. Idealnym przykładem jest jego dziewczyna Aleksandra Krcha i jej firma.

Zadaje się z podejrzanymi typami jak MGP. Robi z nim interesy kosztem swoich widzów. Promuje jego loterię a później "kupuje" 2 jego samochody o wartości grubo powyżej miliona złotych. W zasadzie nie kupuje, bo transakcja odbywa się między Wiesławą Glinkowską(matka MGP) a Aleksandra Krcha Marketing Group(firma dziewczyny buddy). Wiedział od lat kim jest MGP a mimo to nadal byli wspólnikami np. przy szkoleniu z myjni i social mediów.

Dzieciaki bronią swojego idola, a ten sprzedawał ich jak produkt i na tymzarabiał.

Wystarczy chwilę pochylić się nad temat, a już wypadają trupy z szafy.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
denisrzad958

Dokładnie zgadzam się z Tb ktoś jak chce to może być Miliardereem.

marek_423

Chcesz maśc na ból dupy?

ocenił(a) film na 1
Szklarzu_filmweb

ale co prawda boli?

ocenił(a) film na 1
marek_423

Przecież te debile co dały więcej niż 5/10 to są boty albo dzieciaki co założyły Profil tylko po to by dać temu chłamu wyżej wspomnianą ocenę i jeszcze do ulubionych jak by to miało jeszcze podnieść ocenę xD. Ja jestem 2001 i dla mnie to gówno roku. Pucujcie kefie boty i dzieciaki XDDDddddddd

ocenił(a) film na 1
n0kaut27

Pan rzucił polecenie i małpki poleciały wykonać rozkaz. Wciska im kit, a te bezmózgi jeszcze go bronią. Oglądają go od roku i nie znają początków jak to sobie wymyślił loterię a później widzowie mieli wizytę na komendzie. Samochód też zabrali. Od zawsze ich wyciskał jak cytrynę a ci jeszcze dziękują.

marek_423

Co zazdrościsz bo Ty nie dorobiela się tego co ten Chłopak ślad wiesz co się z tymi autami stało może on je kupił od osób za dobrą cenę a Tb żal dupe ściska bo tobie się nie udało zarobić i teraz narzekasz bo Ty masz złotówki a on mln żałosny jesteś

gabriel_prorok

Żałosna, to jest twoja pisownia, bocie.

ocenił(a) film na 1
Nabongodonozor

a ty dalej wyzywasz ludzi tu? nie nudzi ci sie trolling? Zostales zaorany przez gabriela

ocenił(a) film na 1
gabriel_prorok

zaorales nabucco ale to zaden wyczyn, gosc glownie lazi po ludziach i watkach i ich obraza

gabriel_prorok

Zapomniałeś dać filmowi 10/10 bocie.

ocenił(a) film na 1
n0kaut27

Ja przedwczoraj nie wiedziałem nawet kto to ten youtuber budda xd

ocenił(a) film na 1
Addi_Mb

Widocznie raczysz się good quality content skoro parę dni temu dowiedziałeś się o tej klusce ze zmywaka, zazdro. Oby tak dalej bo są gorsze jednostki z polskiego yt.

ocenił(a) film na 8
marek_423

Jakaś obłuda i zazdrość wypełzły z Twojego komentarza... Skoro tak "wszystko o nim wiesz", to po co "tracisz czas" jeszcze na oglądanie jego własnego filmu? Nie siej hejtu.

marek_423

JAKBY ktoś się zastanawiał to większość ludzi którzy wysoko oceniają ten film/wchodzą w dyskusję z krytykującymi to wykupione konta

jouissance0

Nie mnie
 oceniać gdzie jest prawda w tym filmie. Ale nie mogę zrozumieć jak można filmowi dać 10, gdzie przy ocenie powinno się brać pod uwagę muzykę, treść, efekty specjalne, grę aktorka, kostiumy etc. Więc dawanie filmowi 10 przez 70% dzieci pokazuje tylko kto oglada ten film i robia to by przebić te "1" (które znow daja hejterzy). Ale sry filmy w stylu gladiator, helikopter w ogniu, lotr trylogia mają wszystko na wyższym poziomie i tego na 9/10 nie potraficie ocenić i docenić kina. A "garażowa" produkcja na to zasługuje?
Wydaje mi się, że  hejterzy, jak i wszystkie osoby "zakochane" w tym co robi Budda powinni pomyśleć co oceniają i jak. Bo troszke faktycznie wpadliście w skrajność  jak nie "1" to "10" a to nie wygląda jak ocena kierowana  rozumem

ocenił(a) film na 7
marek_423

Oto przykład typowego Janusza który nie wierzy że da się zarobić na coś więcej niż passat w dieslu i na wkład własny na hipotekę a jak ktoś zarobił to "ZŁODZIEJ, NA PEWNO UKRADŁ"

ocenił(a) film na 1
marek_423

Znasz go prywatnie skoro tak piszesz?

marek_423

Stary ktoś ją chce i ma motywację to wiele może zdziałać.A po 2 w Angli są bardzi wysokie zarobki,to pierwsze a po 2 ty nie wiesz ile robił mógł robić po 12h ty jak chcesz to też się doro. I sprawdź czy Ci siadnie czy nie

gabriel_prorok

Dokładnie

ocenił(a) film na 1
gabriel_prorok

jeden lubi muzyke Chopina kulturalnie, inny auta z no namem aktorsko, nie ma co drzec szat, odmiennosc opinii i tyle,

ciosina10

Ale nie zauważyłeś że typ ma konto od 28 marca 2024, i sam sobie odpisał "dokładnie" bo zapomniał się przelogować i nie wie jak teraz usunąć komentarz? To nie może być opłacone konto... hahaha

gabriel_prorok

Piszesz sam ze sobą przygłupie, co nie ogarniasz filmwebu i nie wiesz jak teraz usunąć komentarz? Nie dziwne, wystarczy sprawdzić od kiedy masz konto.

marek_423

Ale udało mu się dostać Szefem F1 i zdobył c sławę jak i Miliardy za wyszkolenie kierowców o zdobyte Tytuły F1 z Hamiltonem i Mercedes w sprawie Konstrukcji najlepszego Bolidu przez 7lat.I co mam 1miliard dolarów zespół F1 Mercedesa 25% udziałów jak i Williamsa najlepszy Bolid wszech czasów i co sądzisz ze to też osszukal powiecie sam nie bądź SMIESZNY.

gabriel_prorok

I chodzi mnie tutaj o Toto Wolffa Szefa zespołu F1 dzieciaka co zC,ynal na zmywaku aby stać się kierowca z Tytułem.ale się mu to nie udało ale udało mubsie zrobić mocnego Mercedesa

ocenił(a) film na 1
marek_423

Straszne gówno i tyle.

ocenił(a) film na 1
marek_423

nazbieralo sie tych celebrytów beztalenci a ktos to oglada, heh, komediowo powinno oznaczac

ocenił(a) film na 1
marek_423

zmyślona czy nie, miejscem takich filmów jest youtube nie sala kinowa. Oceniam 1/10 tak samo jak film o Lewandowskim i Błaszczykowskim. Do Buddy i Błaszczykowskiego nic nie mam a Lewandowskiego nawet lubię. Pomimo to jestem przeciwny powstawaniu takich filmów, a jedynie jak to mogę wyrazić to 1 gwiazdka

marek_423

Gościu to pewnie słup, który dobrze spełnia swoją rolę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones