PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10048689}
6,4 6 661
ocen
6,4 10 1 6661
Budda. Dzieciak '98
powrót do forum filmu Budda. Dzieciak '98

To tylko pokazuje jak młode pokolenie upada i jest bezmyślne, jak łatwo nim manipulować.
Imponuje im kasa i sława, nieważne jak zdobyta... po trupach do celu, później się wybielimy i wykreujemy na świętych. Idolami młodych są teraz pedofile, oszuści, prostytutki i zoofile...
Wszystkie te Fame MMA, youtuberstwo i influencerstwo to najgorsza patologia.
Tutaj mamy gościa który kreuje się na świętego, a fanatycy kupują to w ciemno, zero jakiegoś myślenia... Wystarczy ze chłop dla wyświetleń rozdaję hajs.. nikt tego nie łączy ze zwykłym marketingiem i PR ...
Film to jest mega najazd na hajs i pompowanie wielkiego ego... Nie będę już wnikał w jego przeszłość, dziwne interesy i powiązania... Ja po prostu tego nie kupuje i mega mi to śmierdzi i uważam ,że afery z czasem to będą się pojawiać i wychodzić.
Dla mnie wystarczy ze ten człowiek promuje nielegalne wyścigi i niebezpieczną jazdę samochodem... Wiemy co się wyprawia w Krakowie , wypadek Parettiego to był sygnał ostrzegawczy ale dalej nikt się za to na poważnie nie zabrał. To jest kolejny niebezpieczny trend i negatywny wpływ patoinflurencerów... Smutne ,że takie osoby wystawia się na piedestał jako wzór do naśladowania.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones