PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=11008}

Biały Kruk

The White Raven
4,8 269
ocen
4,8 10 1 269
Biały Kruk
powrót do forum filmu Biały Kruk

No cóż film da się zobaczyć do końca bo nie jest wcale taki kiepski :).Nie rozumiem dlaczego tak narzekacie przecież wiadomo że po filmie klasy B nie ma co się wiele spodziewać ale w miarę to akcja jakoś tam się potoczyła i uszedł .No może nie była to produkcja szerokich lotów ale główny bohater zagrał w miarę dobrze i miał niezłe popisy biegania bo tutaj głównie mamy sceny bieganiny jak to główny bohater lata sobie po całej Warszawie i ukrywa się przed zbirami :).Tak więc scena z ukryciem diamentu to naprawdę nie wiem ale jakiś idiotyzm żeby w głowie tam gdzie znajduje się mózg ukrywać diament? Albo jak ten bohater potraktował tego staruszka biednego ?Tak się traktuje człowieka jak jakiegoś śmiecia?. No cóż film taki sobie ja obejrzałem już go ze 3-4 razy i powiem że trochę podobała się mnie ta bieganina ale tak to nie był cały dobry tylko po częśći .

Kinematograf

Oglądałeś 4 razy i nie był taki zupełnie dobry? Jak ja oglądam film 4 raz to musi być naprawdę dobry

Feniks003

Faktycznie dziwny gość

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones